Jak dobrać stanik do dekoltu?

Właściwe dopasowywanie bielizny do stroju to trudna sztuka, którą na szczęście można opanować. Tak naprawdę wielu kobietom sprawia ona problem. Bardzo możliwe więc, że sama mimowolnie rezygnujesz z noszenia pewnych typów kreacji tylko dlatego, że nie wiesz, jaki biustonosz do nich założyć. Jak dobrać stanik do dekoltu? Jak sprawić, by dzięki odpowiedniej bieliźnie sama kreacja prezentowała się jeszcze lepiej? Zaraz zdobędziesz wszystkie potrzebne ci informacje. Nauczysz się komponować stroje tak, by zawsze wyglądać w nich świetnie.

Zasłonięta bielizna

Dekolty odkrywające całe ramiona są chyba najbardziej uciążliwe i wymagające. Na pewno nie założysz do nich zwykłego stanika. Biustonosz z ramiączkami byłby w nich całkowicie widoczny, a odsłanianie ramiączek jest niestety poważnym faux pas. Nie możesz w żadnym wypadku odkrywać swojej bielizny. Jest to dozwolone wyłącznie w przypadku strojów kąpielowych i to też nie zawsze, bo jedynie na plaży, na basenie lub na luźnej imprezie. Jeżeli więc zakładasz sukienkę z odkrytymi ramionami na jakąś uroczystość albo planujesz ubrać bluzkę z dekoltem hiszpańskim na imprezę, nawet nie myśl o tym, by do takiego zestawienia dołączyć stanik z ramiączkami. Znacznie lepiej sprawdzą się klasyczne biustonosze bez ramiączek. A jeśli twój biust nie ma imponującego rozmiaru, spokojnie możesz całkowicie zrezygnować z bielizny, osłaniając wyłącznie sutki – przyklej na nie specjalne plasterki.

Odsłonięte plecy

Skoro ubrania z dekoltem hiszpańskim okazały się dla ciebie sporym wyzwaniem, to jeszcze większą trudność sprawią ci sukienki i bluzki odkrywające całe plecy. Jak dobrać stanik do dekoltu? To już wiesz. Teraz pora zabrać się za przypadek kreacji z odsłoniętymi plecami. W tym przypadku masz tylko jedną opcję do wyboru. Musisz zdecydować się na zakup samonośnych miseczek. Co to takiego? Otóż są to dwie połączone ze sobą miseczki, które nie zawierają ani ramiączek, ani paska materiału. Nie musisz się martwić o to, że zsuną się z twoich piersi w najmniej odpowiednim momencie. Takie miseczki zawierają specjalne silikonowe paski, dzięki którym samoistnie przyklejają się do piersi. Później możesz je ściągnąć, przemyć i odstawić na później. Na pewno ci się jeszcze przydadzą.

Jest jeszcze jeden typ ubrań, który wymaga krótkiego omówienia. Jeżeli bowiem będziesz chciała założyć bardzo obcisłą, aczkolwiek zabudowaną bluzkę, zastosuj pewien trik i ubierz pod nią sportowy stanik – niezawierający żadnych szwów i zapięć. Pozostanie on zupełnie niewidoczny. Wręcz wtopi się w skórę, dzięki czemu nie będzie odznaczać się pod ubraniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *