Marka stworzona specjalnie dla kobiet dojrzałych – poznaj Yonelle

Każda kobieta zasługuje na specjalne traktowanie. Szczególnie w kwestii pielęgnacji. Mamy w końcu kosmetyki specjalnie tworzone z myślą o cerze tłustej, mieszanej, suchej, wrażliwej, młodej, trądzikowej i tak dalej, i tak dalej. Jednak powstanie marki skierowanej tylko do jednego grona odbiorców to coś więcej niż tylko linia produktów. Z miłości do skóry dojrzałej powstała Yonelle. Skąd w ogóle wzięła się ta marka? Co ma w swojej ofercie? Dlaczego to właśnie na skórze dojrzałej się skupia? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziesz w naszym artykule!

Poznaj Yonelle – kosmetyki powstałe z prawdziwej pasji!

Yonelle to polska marka kosmetyków. Jednak wybija się na tle innych firm z branży beauty. Skupia się przede wszystkim na cerze kobiet dojrzałych. Tworzy kosmetyki oparte na najnowszych technologiach i najlepszych składnikach. Jej głównym celem jest odmłodzenie skóry. Marka tworzy tak zwane „kosmetyki infuzyjne”. Yonelle stworzyło własną koncepcję kosmetyków Skin Penetration Revolution.


Firma została założona przez dwie kobiety znające potrzeby dojrzałej cery. Jolanta Zwolińska to biolożka, która od ponad 30 lat jest związana z branżą beauty. Stworzyła wiele docenianych marek oraz uzyskała prestiżowe nagrody w dziedzinie kosmetologii oraz biznesu. Drugą założycielką jest Małgorzata Chełkowska. To doktor nauk chemicznych oraz kosmetolog. W branży beauty działa od ponad 20 lat. Jest wykładowcą akademickim i naukowcem. To także autorka rozprawy doktorskiej o przenikaniu składników aktywnych przez skórę.

Co oferuje nam marka Yonelle?

Kosmetyki marki Yonelle mają potwierdzoną przez badania skuteczność. Zostały one przeprowadzone w laboratoriach w kraju i na świecie. Formuły produktów są wszechstronnie badane pod względem bezpieczeństwa, tolerancji przez skórę oraz skuteczności. Warto więc przetestować kosmetyki i zobaczyć efekty na własnej twarzy!
Skuteczność produktów oparta jest o zawartość nanodysków. To nośników składników aktywnych z kosmetyków. Te innowacyjne elementy mają kształt płaskich krążków, grubych na około 10-40 nm. Dzięki swoim mikroskopijnym rozmiarom mogą łatwo przenikać pomiędzy komórkami, dostając się do najgłębszych partii skóry. Każdy produkt marki Yonelle zawiera właśnie te niesamowite nanodyski. Jeśli chcesz poznać więcej informacji o zawartych w kosmetykach składnikach, odwiedź stronę https://www.miod-malina.pl/yonelle-fuzja-kosmetologii-i-medycyny-pielegnacja-anti-aging-w-specjalistycznym-ujeciu.html.


Czy przetestujesz markę Yonelle? Jeśli jeszcze się wahasz, koniecznie sprawdź ich pełną ofertę! Na pewno znajdziesz coś, co podbije Twoje serce!